hakkımızda

agiros thermal hotel & spa
 

BALIKESİR’İN EN İYİ TERMAL OTELİNDESİNİZ KEYFİNİ SÜRÜN..

Tabiatın tüm zenginlikleri içerisinde 72.000 m2 alanda, özenle hazırlanmış yürüyüş parkurları, açık hava spor alanları ile yemyeşil bahçesinde, otelin her yerinde sizinle buluşmaya hazır sağlık dolu termal suyu, açık ve kapalı yüzme havuzları, rahatlık ve güzellik kaynağı SPA’sı, gelişmiş tedavi merkezi, kapsamlı spor merkezi, sizin konforunuz için döşenmiş farklı beklentilere uygun 87 odası, birbirinden lezzetli tatlar sunan zengin mutfakları, herşeyi düşünülmüş bölgenin en büyük balo ve toplantı salonları, güleryüzlü personeli ve hep daha iyisi diyen konuksever hizmet anlayışı ile hafızanızdan silinmeyecek günler sizleri bekliyor. Konforu, kaplıca kültürü ile harmanlıyor ve tüm misafirperverliğimizle hizmetine sunuyoruz.

Agiros Hotel’de eşsiz bir mutfak deneyimine hazır olun. Usta şeflerimizin sizin için özenle hazırladığı Türk ve Dünya mutfağından lezzetlerimize doyamayacaksınız.

Kendinizi özel ve ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacak bakımlar, sağlık kürleri, iyileştirici tedaviler Agiros Hotel bünyesindeki Spa Merkezimizde sizleri bekliyor. Garanti ediyoruz buradan ayrıldığınızda eski yaşınızda olmayacaksınız.

Agiros dünyasında, büyülü düğünlere, eşsiz partilere, verimli toplantılara ve kusursuz etkinliklere imza atabilirsiniz. Tüm organizasyonlarınızı Agiros Hotel’in deneyimli ve güler yüzlü ekibiyle birlikte planlayın. Organizasyonlarınızı teknoloji ve konforun bir arada sunulduğu mekanlarda gerçekleştirmek için bizi hemen arayın.